11.01 - 13.01 | Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do | Warszawa |
12.01 - 13.01 | Ogólnopolski Kurs Sędziowski | Łódź |
18.01 - 20.01 | Studia Trenerskie klasy II, I, Mistrzowskiej | Częstochowa |
25.01 - 27.01 | Międzynarodowy Kurs Instruktorski | Barcelona (Hiszpania) |
26.01 - 26.01 | Open Dutch 2019 | Helmond, Holandia |
30.01 - 03.02 | Zgrupowanie Reprezentacji Mężczyzn | COS Zakopane |
07.02 - 10.02 | Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet | COS Spała |
12.02 - 18.02 | Centralne Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do | Szczyrk |
22.02 - 23.02 | Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN | Wrocław |
24.02 - 24.02 | Nikko Roma Open | Roma, Włochy |
01.03 - 03.03 | Puchar Polski Seniorów i Juniorów | Nowa Ruda-Słupiec |
08.03 - 10.03 | Międzynarodowy Kurs Instruktorski | Budapeszt, Węgry |
09.03 - 09.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Kłobuck |
09.03 - 09.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Kłobuck |
09.03 - 09.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Rawicz |
09.03 - 09.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Młodszych | Rawicz |
10.03 - 10.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Lubartów |
10.03 - 10.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie
i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Lubartów |
15.03 - 17.03 | International Presov Open | Presov, Słowacja |
16.03 - 16.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Brzeg Dolny |
16.03 - 16.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Brzeg Dolny |
16.03 - 16.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Gdańsk |
16.03 - 16.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Gdańsk |
16.03 - 16.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. | Grodzisk Mazowiecki |
16.03 - 16.03 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów | Grodzisk Mazowiecki |
23.03 - 24.03 | Grand Prix Seniorów i Juniorów | Głubczyce |
29.03 - 31.03 | Studia Trenerskie klasy II, I, Mistrzowskiej | Częstochowa |
06.04 - 06.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) | Kłobuck |
06.04 - 06.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Kłobuck |
06.04 - 06.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Kłobuck |
06.04 - 06.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) | Nowy Dwór Mazowiecki |
06.04 - 06.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Nowy Dwór Mazowiecki |
06.04 - 06.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Nowy Dwór Mazowiecki |
06.04 - 06.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Stęszew k. Poznania |
06.04 - 06.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Stęszew k. Poznania |
06.04 - 06.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) | Stęszew k. Poznania |
07.04 - 07.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Lubartów |
07.04 - 07.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) | Lubartów |
07.04 - 07.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) | Lubartów |
07.04 - 07.04 | Anxur Battle | Terracina, Włochy |
13.04 - 13.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów | Gdańsk |
13.04 - 13.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów | Lutynia |
13.04 - 13.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. | Lutynia |
13.04 - 13.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) | Lutynia |
13.04 - 13.04 | Otwarty Międzywojewódzki Turniej Taekwon-Do | Pietrowice |
13.04 - 13.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Mł. | Pruszcz Gdański |
13.04 - 13.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) | Pruszcz Gdański |
14.04 - 21.04 | Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Świata | COS Spała |
22.04 - 28.04 | XV Juniorów i XXI Seniorów Mistrzostwa Świata Taekwon-Do | Inzell, Niemcy |
05.05 - 10.05 | SportAccord Convention | Gold Coast, Australia |
10.05 - 11.05 | Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców | Biała Podlaska |
17.05 - 19.05 | Studia Trenerskie klasy II, I, Mistrzowskiej | Częstochowa |
24.05 - 26.05 | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych | Nowa Ruda Słupiec |
31.05 - 02.06 | Międzynarodowy Kurs Instruktorski | Cardiff, Walia |
31.05 - 02.06 | Mistrzostwa Polski Seniorów | Rybnik |
03.06 - 05.06 | IIC Sochi, Russia 2019 | Sochi, Russia |
07.06 - 09.06 | X Otwarty Puchar Europy | Soczi, Rosja |
14.06 - 16.06 | Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN | Lublin |
26.06 - 30.06 | I Międzynarodowa Konferencja Trenerska ITF | Limerick, Irlandia |
05.07 - 14.07 | Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do | Biała Podlaska |
30.08 - 01.09 | Międzynarodowy Kurs Harmony | Lublin |
14.09 - 14.09 | VI Ogólnopolskie seminarium Taekwondix | Wrocław |
21.09 - 22.09 | Seminarium dla stopni mistrzowskich | Stęszew k. Poznań |
28.09 - 08.10 | Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Europy | COS Spała |
10.10 - 13.10 | XXV Juniorów i XXXIV Seniorów Mistrzostwa Europy | Sarajewo, Bosnia i Herzegowina |
26.10 - 26.10 | Walny Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Delegatów | Warszawa, Polska |
09.11 - 10.11 | Seminarium dla stopni uczniowskich z mistrzem Jarosławem Suską | Łódź |
16.11 - 17.11 | IIC Espoo 2019 | Espoo, Finlandia |
22.11 - 24.11 | XIII Mazovia Masters Cup & VI MP Seniorów Starszych i Weteranów | Ciechanów |
13.12 - 15.12 | Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN | Lublin |