Kalendarz imprez PZTKD - 2018

Data Nazwa Lokalizacja  
06.01 - 07.01 Ogólnopolskie Szkolenie Sędziów Łódź
12.01 - 14.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Warszawa
27.01 - 28.01 Seminarium dla stopni Mistrzowskich Poznań
28.01 - 28.01 Otwarte Mistrzostwa Holandii – OPEN DUTCH Helmond, Netherlands
30.01 - 05.02 Centralne Zimowe Zgrupowanie TKD Szczyrk
22.02 - 25.02 Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn COS Spała
24.02 - 24.02 Roma Open Roma, Włochy
02.03 - 04.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Mykanów
09.03 - 10.03 International Presov Open Presov, Słowacja
09.03 - 11.03 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Tomaszów Mazowiecki
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Młodszych Tomaszów Mazowiecki
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Książenice
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Książenice
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Borowa Oleśnicka
17.03 - 17.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Borowa Oleśnicka
18.03 - 18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Poczesna
18.03 - 18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Poczesna
19.03 - 19.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Lublin
19.03 - 19.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Lublin
23.03 - 25.03 Grand Prix Seniorów i Juniorów Głubczyce
02.04 - 11.04 Zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn przed Mistrzostwami Europy COS Spała
12.04 - 15.04 XXXIII Seniorów i XXIV Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do Maribor, Slovenia
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Lubartów
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Lubartów
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Nowy Dwór Mazowiecki
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Nowy Dwór Mazowiecki
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) Nowy Dwór Mazowiecki
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Pruszcz Gdański
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja do MP Juniorów Mł. Pruszcz Gdański
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) Pruszcz Gdański
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Bystrzyca Kłodzka
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Bystrzyca Kłodzka
21.04 - 21.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) Bystrzyca Kłodzka
22.04 - 22.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Poznań
22.04 - 22.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Poznań
22.04 - 22.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Poznań
28.04 - 28.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Świerklany k/Rybnika
28.04 - 28.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Świerklany k/Rybnika
28.04 - 28.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Świerklany k/Rybnika
11.05 - 12.05 Mistrzostwa Polski Juniorów
NEWS: XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów Taekwon-Do 2018-04-26
  MPJ 2018 - Komunikat organizacyjny   583 kB
NEWS: XXVII Mistrzostwa Polski Taekwon-Do Juniorów – Raport i Wyniki 2018-06-07
  MPJ 2018 Walki juniorek -45KG Repasaż   102 kB
  MPJ 2018 Układy juniorek 5-1 Kup 2P   116 kB
  MPJ 2018 Układy juniorek I-III Dan   129 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek -45KG Repasaż   105 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek -50KG Repasaż   112 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek -50KG   116 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek -55KG Repasaż   113 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek -55KG   117 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek -60KG Repasaż   114 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek -60KG   115 kB
  MPJ 2018 Układy juniorek 5-1 Kup   117 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek -65KG Repasaż   109 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek -65KG   111 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek +65KG Repasaż   105 kB
  MPJ 2018 Walki juniorek +65KG   107 kB
  MPJ 2018 Układy juniorów 5-1 Kup   138 kB
  MPJ 2018 Układy juniorów I-III Dan   115 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów -50KG   102 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów -56KG Repasaż   102 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów -56KG   104 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów -62KG Repasaż   111 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów -62KG   112 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów -68KG Repasaż   111 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów -68KG Repasaż   113 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów -75KG Repasaż   115 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów -75KG   117 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów +75KG Repasaż   111 kB
  MPJ 2018 Walki juniorów +75KG   115 kB
  MPJ 2108 Juniorki klasyfikacja medalowa   32 kB
  MPJ 2018 Juniorzy klasyfikacja medalowa   32 kB
  MPJ 2018 Klasyfikacja punktowa klubów   45 kB
  MPJ 2018 Klasyfikacja medalowa klubów   32 kB
  MPJ 2018 Miejsca medalowe 1-3   43 kB
  MPJ 2018 Ranking konkurencji   437 kB
  MPJ 2018 Drabinki pełne   747 kB
Kłobuck
12.05 - 13.05 IIC Ireland 2018 Dublin, Irlandia
18.05 - 20.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Nowa Ruda Słupiec
25.05 - 27.05 Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Kłobuck
15.06 - 17.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
06.07 - 15.07 Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do Biała Podlaska
17.08 - 19.08 IIC Sweden 2018 Skövde, Szwecja
24.08 - 02.09 Kurs instruktorów Taekwon-Do i TKD KIDS Lublin
01.09 - 02.09 Międzynarodowy Kurs TKD KIDS Lublin
15.09 - 15.09 V Ogólnopolskie seminarium Taekwondix Wrocław
27.09 - 01.10 VII Puchar Świata Seniorów i Juniorów Taekwon-Do Sydney, Australia
14.10 - 14.10 Walny Zjazd Delegatów PZTKD Warszawa
19.10 - 21.10 Kurs na trenera Taekwon-Do kl. II, I i Mistrzowskiej (zjazd I) Częstochowa
25.10 - 28.10 IX Puchar Europy Taekwon-Do i Międzynarodowy Turniej Dzieci i Kadetów Sibiu, Rumunia
09.11 - 11.11 IIC in Bulgaria Sofia, Bulgaria
10.11 - 11.11 Seminarium dla stopni uczniowskich z Mistrzem Jarosławem Suską Łódź
16.11 - 18.11 XII Mazovia Masters Cup & IV MP Weteranów Ciechanów
23.11 - 25.11 Kurs na trenera Taekwon-Do kl. II, I i Mistrzowskiej (zjazd II) Częstochowa
23.11 - 25.11 Międzynarodowy Kurs Sędziowski Miesbach, Niemcy
30.11 - 02.12 Kurs na trenera Taekwon-Do kl. II, I i Mistrzowskiej (zjazd III) Częstochowa
09.12 - 09.12 Turniej Mikołajkowy Taekwon-Do, TKD Kids i Dzień Tygrysa Lublin
14.12 - 16.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin

Legenda

01.01 Zawody sportowe Lublin - Miniona impreza
01.01 Zawody sportowe Lublin - Przyszła impreza